Daffer.sk

Menu

Môj účet

Pre
školské
zariadenia
Zoznamy
pomôcok Skvelko
Čo
je
Skvelko

Čo je Skvelko

Služba Skvelko je centrálne miesto na internete, kde sa nachádzajú zoznamy odporúčaných pomôcok slovenských škôl, ktoré nám uvedené zoznamy poskytli alebo ich majú zverejnené na svojich stránkach. Taktiež umožňuje ich úpravu a aj priame objednanie.

Pre ľahké a rýchle informovanie rodičov sme vytvorili tzv. SKVELKO-BOX. Skvelko-box je vyhľadávač zoznamov pomôcok vo forme obrázku na web stránke vašej školy. Pomocou neho nasmerujete rodiča k zoznamu školských potrieb, ktoré mu odporúča vaša škola (prezentujete odporúčané sady rodičom). Po kliknutí na tento odkaz rodič uvidí priamo sadu, ktorú potrebuje, a má aj možnosť tieto pomôcky okamžite nakúpiť. Budúci prváci, ako aj žiaci všetkých ostatných ročníkov, získajú potrebné informácie cez jediné miesto na internete.

Ako to funguje? Jednoducho v 4 krokoch!

 

Ako to funguje?

 1. vytvoríte zoznamy školských potrieb pre jednotlivé ročníky
 2. vložíte odkaz na webstránku školy
 3. informujete rodičov o zoznamoch pomôcok priamo cez webstránku školy (napr. zašlete email rodičom, že zoznamy pomôcok sú na vašom webe)
 4. doručenie objednávok

1. krok: Vytvorte zoznamy školských potrieb

 

Zoznamy pre všetky ročníky si môžete vytvoriť dvomi spôsobmi:

 • škola, ktorá s nami už spolupracuje – nahlásite vaše vopred pripravené zoznamy svojmu obchodnému zástupcovi a ten sa postará o to, aby sa vám dostali na internet (ak ste tak už neurobili).
 • nová škola – zaregistrujete sa na www.daffer.sk/registracia. Po prihlásení a následnom overení získate svoj (školský) účet, kde si v časti  Zoznamy pomôcok Skvelko → Správa zoznamov vytvoríte zoznamy podľa návodu alebo s pomocou nášho obchodného zástupcu.

2. krok: Vložte odkaz na Skvelko-box na vašu stránku školy

 

2. krok

 1. Prihláste sa do vášho účtu na www.daffer.sk/prihlasenie. V prípade, že ešte nie ste registrovaný, prihlasovacie údaje vám dodá náš obchodný zástupca alebo sa zaregistrujte na www.daffer.sk/registracia.
 2. V ľavej časti obrazovky nájdite časť Skvelko-box na webstránku školy, následne kliknite na záložku Návod na použitie.
 3. V obsahu tejto stránky sa nachádza blok textu (s modrým pozadím), ktorý obsahuje kód pre vašu stránku. Označte tento text a skopírujte jeho obsah.
 4. Ďalší krok je vložiť tento skopírovaný text (kód) do obsahu vašej internetovej stránky. S týmto vám pomôže hlavne váš správca stránky školy, ktorý to tam dokáže vložiť. V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte nášho technika na: 0903 854 647 alebo e-mailom na: skvelkobox@daffer.sk.

3. krok: Informujte rodičov cez webstránku vašej školy

 

Odkaz na Skvelko-box môžete umiestniť na ľubovoľné miesto na internetovej stránke školy, najlepšie tak, aby mal k nemu rodič jednoduchý prístup. Po kliknutí na odkaz je rodič presmerovaný na Skvelko-box, teda na vyhľadávač zoznamov pomôcok na stránke www.daffer.sk, ktorá mu zobrazí zoznam pomôcok, a tiež mu ponúkne možnosť si pomôcky rovno zakúpiť. Keď sa tak rodič rozhodne, vy zbierate odmenu 10% z hodnoty jeho nákupu. 

V prípade, že chcete poslať rodičom internetový odkaz na zoznamy priamo cez Edupage alebo e-mailom, je pripravená aj táto verzia. Takýto odkaz funguje rovnako a rodičovi ihneď zobrazí zoznam pomôcok s možnosťou priameho nákupu. Tento odkaz nájdete v sekcii Môj účet / Skvelko-box na webstránku školy / Návod na použitie alebo kontaktujte nášho obchodného zástupcu.

4. krok: Doručenie objednávok (balíčkov)

 

Štandardne doručujeme balíčky z e-shopu domov kuriérom za bežnú cenu poštovného. Avšak tu, v službe Skvelko, môžete rodičom pomôcť ušetriť cenu poštovného tým, že dovolíte doručiť balíčky k vám do školy. V takom prípade vám zásielku doručíme vo vopred dohodnutom termíne počas letných prázdnin hromadným dovozom. Následne doručené balíčky rozdáte žiakom na začiatku školského roka. Pre jednoduché rozdávanie sú balíčky označené menom žiaka a jeho triedou, pričom je k dispozícii aj presný zoznam balíčkov podľa jednotlivých tried.

Všetky detaily ohľadne dovozu do školy si dohodnete s naším obchodným zástupcom.

Rodič si teda pri objednávke môže vybrať z dvoch možností doručenia balíčka:

 1. doručenie balíčka ZDARMA do školy: Ak ste dovolili doručiť balíčky do školy, rodič ušetrí poplatok za kuriéra a nechá si balíček poslať do školy zdarma, kde mu ho odovzdáte. Rodič môže získať výhodu dopravy zdarma do školy len v prípade, ak objedná pomôcky do 30.7.2024.
 2. doručenie balíčka ZA POPLATOK domov (kuriérom): Ak ste nedovolili doručiť balíčky do školy, rodič nemá možnosť si zvoliť doručenie do školy (zdarma). Má možnosť iba bežného doručenia balíčka domov za poplatok.

Kontaktujte nás pre viac informácií emailom daffer@daffer.sk alebo telefonicky +421 46 519 87 11