Daffer.sk

Menu

Môj účet

Nábytok
a
vybavenie
škôl
Akustické
panely
Akustické
panely

Akustické panely

Akustické alebo odhlučňovacie panely predstavujú účinné riešenie na zníženie hluku v priestoroch školy. Za najhlučnejšie miesta školy sa považujú triedy počas prestávok a vyučovania, chodby a jedálne.

Panely sa jednoducho umiestnia na strop alebo steny miestnosti. Fungujú na princípe pohlcovania odrazeného zvuku. Inštalovaním panelov sa zamedzí odrazom zvuku a jeho rozptyľovaniu, čím sa zníži celková hlučnosť v miestnosti. Trieda sa tak stáva výrazne tichšou. Stropné panely z našej ponuky majú vynikajúce akustické vlastnosti. Často postačuje pokryť 30 - 40 % stropu.

Zlepšenie akustiky má niekoľko významných pozitívnych vplyvov na proces vyučovania:
  • efektívnejšie a kvalitnejšie vyučovanie
  • lepšia sústredenosť žiakov
  • učitelia môžu bez rušenia učiť
  • príjemnejšie a pohodlnejšie prostredie v miestnosti
  • celkový pozitívny vplyv na psychický stav žiakov aj učiteľov
Panely sa vyrábajú v rôznych tvaroch (štvorec, trojuholník, kruh, šesťuholník, oblaky a iné), čím môžu plniť aj dekoračnú funkciu a skrášliť tak priestory školy. Takto upravené priestory so zníženým hlukom (napríklad v jedálňach či na chodbách) sa dajú využiť na ďalšiu kultúrno-vzdelávaciu činnosť.

V našej ponuke nájdete niekoľko druhov akustických panelov. V prípade záujmu zašlite žiadosť o cenovú ponuku. Radi vám pomôžeme s výberom a navrhneme riešenie na mieru.

Doprava zdarma v SR
Kód: N11920

Zvoľte množstvo pre cenovú kalkuláciu:

Ikona srdca pridať produkt medzi obľúbené