Daffer.sk

Menu

Môj účet

Školské
potreby
Kreslenie,
maľovanie
Kreslenie
Fixky
Špeciálne
Fixka
na
bielu
tabuľu
2.5mm
čierna,
Centropen
8559

Akcia

Fixka na bielu tabuľu 2.5mm čierna, Centropen 8559

Popisovač Centropen vhodný na biele tabule a nepórovité povrchy.
• stierateľný za sucha
• svetlostály atrament na alkoholovej báze
• valcový hrot so šírkou stopy 2.5 mm
• farba atramentu: čierna
VIAC INFO O PRODUKTE
Kód: S91021-31855915
Ďalšie farby/motívy:

Cena s DPH:

1,69 €

Akciová cena:

1,34 €

Tovar je skladom. Dodanie 2 - 5 dní
  • Sklad Prievidza: viac ako 1000 ks
Ikona srdca pridať produkt medzi obľúbené

Súčasťou moderných školských tried a firemných školiacich miestností sú smaltované biele tabule - whiteboardy, na ktoré sa píše fixkami.

Fixky alebo aj značkovače (popisovače) majú rôzne typy a šírky hrotov. Vybrať si môžete z rôznych farieb, v ponuke sú aj sady. Na biele tabule používajte výlučne fixky určené na tabule, v opačnom prípade by ste mohli tabuľu poškodiť.

Fixka na bielu tabuľuFixky je potrebné uchovávať vo vodorovnej polohe, moderné biele tabule majú na to väčšinou určenú poličku.

Fixky na tabule sú stierateľné za sucha pomocou špongie, hubky alebo obrúskov určených na biele smaltované tabule.

Tipy, kde môžete využiť fixku na biele tabule

 

Vedeli ste, že fixky na biele tabule nemusia slúžiť nevyhnutne len ako popisovač na biele tabule? Prinášame vám niekoľko ďalších možností, ako využiť popisovače na biele tabule.

Označenie jedla a potravín v kuchyni

 

Používate na uskladnenie jedla a potravín krabičky, misky a nádoby a často sa vám stáva, že neviete, čo sa v daných miskách náchadza a či je to ešte jedlé? V takom prípade odporúčame nádoby označiť popisovačom. Zabezpečí vám lepší prehľad a organizáciu vo vašej chladničke, kuchynskej linke či spajzi. Z väčšiny nádob nápis ľahko odstránite a môžete ich tak následne použiť na uskladnenie inej potraviny.

Fixky sú výbornou pomôckou aj pri uskladňovaní potravín v mraziaku. Iste sa vám stalo, že ste otvorili mrazničku a nevedeli ste presne určiť, čo sa vo vreckách nachádza. Tomu môžete ľahko predísť, keď na vrecká do mrazničky napíšete názov potraviny a dátum uskladnenia.

Odkazy na chladničke, zrkadle, skle či hrnčeku

 

Áno, aj toto sú povrchy, na ktoré sa dá bez obáv písať s fixkami na biele tabule. Využite chladničku ako nástenku a napíšte na ňu povinnosti, poznámky či dôležité termíny, ktoré sa týkajú všetkých členov rodiny.

Alebo buďte kreatívni a zanechajte milovanej osobe odkaz na zrkadle či okne. Je predsa nádherné prečítať si ráno v zrkadle "Ľúbim ťa". :-)

Máte doma zavesené obrazy alebo fotky v ráme a skle? Dozdobte ich farebnými popisovačmi na biele tabule a vytvorte nezameniteľné dielo.

Alebo potešte kamaráta, člena rodiny alebo kolegu milým či vtipným odkazom na jeho obľúbenom hrnčeku.

Archivácia

 

Ak v práci archivujete dokumenty v kovových skriniach a policiach, vďaka fixkám na biele tabule ich jednoducho a rýchlo označíte a popíšete dôležitými informáciami, ktoré viete ľahko zmazať a prepísať.