Daffer.sk

Menu

Môj účet

Predajne
Aktuality
Tipy
na
vianočný
darček

Tipy na vianočný darček

Vianoce sú najkrajšie sviatky roka. Čas pohody a pokoja, kedy sa stretáva celá rodina, sa spája s krásnou tradíciou - obdarovaním najbližších.

Rozmýšľate, čo kúpiť vašim blízkym tento rok? Prinášame vám niekoľko tipov na vianočný darček, s ktorým potešíte rodičov, deti, partnera i priateľov. Nechajte sa inšpirovať.

Sada ParkerSada Parker - guľôčkové pero a pentelka

Elegantná sada najznámejšej značky pier Parker poteší najmä pánov. Sada obsahuje guľôčkové pero a mechanickú ceruzku zabalené v luxusnej krabičke. Guľôčkové pero so stláčacím mechanizmom - modrá náplň, mechanická ceruzka s tuhou 0,5 mm a tvrdosťou HB, telo vyrobené z brúsenej nerezovej ocele.

Hrnčeky pre mamu a otcaHrnčeky pre mamu a otca

Keramické hrnčeky s označením Super mama a Super otec sú nielen originálnym darčekom, ale aj krásnym vyznaním pre rodičov. Praktický darček, vďaka ktorému budete s vašimi rodičmi pri rannej káve či poobednom čaji.

Zdravá fľašaZdravá fľaša Ars Una

Všetko pre zdravie vašej ratolesti. Ekologická a ergonomicky tvarovaná zdravá fľaša, v ktorej sa zachováva pôvodná vôňa aj príchuť tekutín, je výborným tipom na darček pre vašich najmenších, ale aj pre väčších školákov. V našej ponuke nájdete niekoľko farebných prevedení a dizajnov vhodných pre dievčatá i chlapcov.

Pamätník so zámkomPamätník so zámkom

Máte doma malú spisovateľku? Alebo má vaše dieťa bohatú fantáziu? Darujte mu štýlový pamätník, vďaka ktorému si môže zapísať nezabudnuteľné myšlienky, spomienky či odkazy od kamarátov. Pamätník má navyše zámok s dvomi kľúčmi, ktorý uchová všetky tajomstvá skryté.

Kreatívna sada Pintor

Tvorivá sada Pintor obsahuje plátenú tašku s predtlačeným vzorom a popisovače, ktorými tašku vymaľujete podľa vlastných predstáv a ešte si užijete aj kopec zábavy. Sada je výborným tipom na darček pre malých aj veľkých kreatívcov.

Dekoračné metalické popisovačeDekoračné metalické popisovače

Sada 8 farebných metalických popisovačov a 1 bieleho značkovača je určená na dekorovanie rôznych materiálov. Metalické odtiene pomôžu vytvoriť originálne diela. Ďalší kreatívny darček, ktorý poteší aj náročnejších kreatívcov.

Omaľovánka Maľuj vodou AutáOmaľovánka Maľuj vodou Autá

Špeciálna rada omaľovánok pre malých umelcov. Na tvorbu stačí len voda a štetec. Konečne zábava bez neporiadku, ktorá poteší deti aj rodičov. V našej ponuke nájdete obľúbených hrdinov z rozprávok Autá, Labková patrola, Minnie či Ľadové kráľovstvo.

Fúkacie fixkyFúkacie fixky

Fúkacie fixky predstavujú skvelý darček pre najmenších. Sada obsahuje fixky, zmizíky, šablóny a papiere. Atrament je zdravotne nezávadný a je ľahko umývateľný a vyprateľný, zmizíky menia farbu obrázkov. S touto sadou vytvoria aj malí umelci magické diela.

Vianočné hracie pohľadniceVianočné hracie pohľadnice

Máte blízkych, ktorých počas Vianoc nemôžete navštíviť? Dajte im vedieť, že vám na nich záleží a pošlite im vianočnú pohľadnicu , ktorá pri otvorení hrá známymi českými a slovenskými vianočnými hitmi.

originálne balenieOriginálny darček si žiada originálne balenie

Zabaľte svoje darčeky do nádherných tašiek s vianočným motívom. Alebo si vyberte niektorý z vianočných baliacich papierov a dozdobte ho rozetou či stuhou.

Nakúpte v predstihu a pohodlne v našom eshope .