Daffer.sk

Menu

Môj účet

Predajne
Naše
výhody

Naše výhody

Široký sortiment

Dobré papiernictvo je charakteristické tým, že si v ňom vyberie každý. Široký sortiment papiernictva Daffer vám to umožní. Nájdete u nás kompletný sortiment školských potrieb pre žiaka, kancelárskych potrieb pre vašu kanceláriu a mnoho milých drobností pre vás a vašich blízkych. Náš sortiment tvoríme pre vás na základe vašich postrehov. Príďte sa k nám presvedčiť a vyberte si kancelárske potreby alebo školské potreby pre vaše deti, domácnosť či kanceláriu podľa vašich požiadaviek.

Kvalita za primerané ceny

Nekričíme do sveta, že sme najlacnejší, veď sme predsa dobré papiernictvo! Nestane sa vám, že u nás kúpite ceruzku, ktorá sa nedá zastrúhať, ani pero, ktoré nepíše. Našou prioritou je zabezpečiť, aby ste za svoje peniaze dostali presne to, čo očakávate. Preto sa na nás môžte spoľahnúť.

Služby "k vašim službám"

Náš ochotný personál vám vždy pomôže, poradí a odporučí vhodný výrobok. Stačí sa len opýtať. Pýtajte sa prosím, Daffer vám zodpovie všetky vaše otázky. Rovnako nás poteší, ak nám aj vy prezradíte, čo vám u nás chýba, aby sme to mohli čo najskôr napraviť.

Nadčasové aj trendové produkty

Vieme, čo práve letí a prinášame vám to ako prví. Neustále sledujeme aktuálne novinky a vylepšenia. Vďaka tomu nájdete na našich pultoch produkty, ktoré vám uľahčia alebo spríjemnia prácu a štúdium. Samozrejme stará dobrá klasika má na pultoch našich predajní tiež svoje miesto.

Ceníme si vašu vernosť

Ste našim zákazníkom? Neváhajte a požiadajte predavačku o svoju zľavovú kartičku, jednu máme pripravenú aj pre vás. Zľavová kartička je tiež spôsob, ako nakupovať kvalitu za výhodné ceny. Dobré papiernictvo sa vie odvďačiť.