Naše výhody

Široký sortiment

Našim cieľom je poskytovať vám, našim klientom, široký a komplexný sortiment kancelárskych potrieb. Zabezpečujeme veľkoobchodný predaj papiera a papierenského tovaru, prezentačných materiálov, kancelárskej techniky a kancelárskeho nábytku, obalový materiál, tlačivá, pečiatky, drogérie a upratovacích potrieb. Pre spokojnosť klienta robíme všetko, čo je v našich silách. Vychádzame z konceptu dokonalej kancelárie, ktorá vytvára podmienky pre efektívne a komfortné fungovanie každej firmy. Aj keď luxusná kancelária nie je vašou prioritou, kancelárske potreby sú pre každú kanceláriu nevyhnutnosťou. Nezaťažujte sa detailmi, radi sa o ne postaráme za vás.

Skutočná ochota

Nájdeme s vami optimálne riešenie pre vašu kanceláriu, navrhneme možnosti zariadenia, odporučíme vhodné vybavenie a informujeme vás o potrebnej údržbe kancelárskej techniky. Akékoľvek atypické požiadavky sú pre nás výzvou a osviežením pracovného dňa. Naše obchodné reprezentantky navštevujú klientov v pravidelných intervaloch, aby zistili vašu spokojnosť a vaše ďalšie potreby. Samozrejme sme vám k dispozíciikedykoľvek nás potrebujete.

Doprava zdarma

Všetko dovezieme až k vám, rýchlo, bezpečne a bez starostí. Optimálne rozplánované trasy rozvozu pre jednotlivé regióny vám zabezpečia pravidelné a plynulé dodávky tovaru. Túto službu vám navyše zabezpečujeme úplne zadarmo.
Pozrite si naše trasy rozvozu.

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte.