Školské
potreby
Školské
tašky,
batohy
Školské
tašky
Školská
taška
5-dielny
set
CoolPack
Kids
Magic

Školská taška 5-dielny set CoolPack Kids Magic

Školská taška CoolPack Kids Magic je vhodným riešením pre nástup prváčika do školy. 5 dielny set obsahuje okrem školskej aktovky vrecko na prezúvky, peňaženku, veľký peračník s klopou a oválne púzdro na ceruzky. Dieťa využije set aj v ďalších ročníkoch I. stupňa ZŠ. Spevnený a odľahčený skelet obsahuje dostatok priestoru pre školské potreby. Dva oddelené priečinky slúžia na uloženie veľkých a malých dosiek so zošitmi a stredový na učebnice a peračník. Vo vnútri tašky je umiestnené vrecúško na uschovanie mobilu. Po bočných stranách tašky sú dve bočné vrecká. Jedno slúži na uloženie fľaše a druhé napr. na uloženie dáždnika. Predné vrecko na desiatu je vybavené tepelnou fóliou. Ergonomicky tvarovaný chrbát z priedušnej sieťoviny zabezpečuje cirkuláciu vzduchu, čo umožňuje príjemné nosenie batohu bez potenia na chrbte. Spevnené dno zaručuje stabilné postavenie tašky. Plastové štuplíky zabraňujú znečisteniu spodnej časti aktovky. Reflexné prvky z každej strany. Funkčne tvarované a polstrované popruhy z priedušnej sieťoviny sú nastaviteľné. Hrudný popruh zabezpečuje lepšie uloženie tašky na chrbte. Materiál – pevný, vodeodolný polyester. Umývateľný ručne, vlhkou handričkou. Nosnosť 10kg. Rozmer: 34 x 19 x 31 cm.
Vrecko na prezúvky s mnohostranným využitím. Môžete ho použiť na uloženie prezúvok, telesnej, hygienických potrieb príp. výtvarnej. Okrem hlavného priečinku obsahuje aj menšie vrecko na zips. Rozmery vaku: 42 x 33 cm.
Školský peračník s jednou klopou. Obsahuje 28 pružných gumenných pútok na uloženie písacích potrieb. Na klope je prakticky umiestnená priehľadná priehradka s rozvrhom hodín. Rozmery peračníka: 21 x 14 x 4 cm.
Oválny peračník na zips slúži na voľné uloženie písacích potrieb, ceruziek. Rozmery: 21cm x 8 cm.
Detská peňaženka na suchý zips a so šnúrkou pre zavesenie na krk. Obsahuje veľký priečinok na papierové bankovky, priehradku na zips na drobné eurá, záložky na karty a preukazy. Rozmery: 14 x 11 cm.
Kód: K19835358
Tovar nie je skladom.
Tento produkt momentálne nie je možné objednať.